Nasza historia

              Nazywamy się Justyna i Mariusz Błażejewscy. Mamy dwójkę cudownych dzieci. Pewnego dnia zdaliśmy sobie sprawę z tego, że jeżeli nie zadbamy o zdrowie naszej rodziny i nie wprowadzimy dobrych zmian, to postępujące choroby mogą nam odebrać radość z życia, które jest przecież najwspanialszym darem od Boga. Jeżeli próbowałeś kiedykolwiek zmienić swoje stare nawyki, to z pewnością przyznasz, że wymaga to samozaparcia i niesamowitej wiary w to, że Ci się uda. 

        Z taką wiarą - nie od razu - krok po kroku zaczęliśmy budować zdrowie. Przezwyciężając trudności i upadki, idziemy w stronę natury. Dokonujemy mądrych wyborów, bo doświadczyliśmy już zbawiennego działania naturalnych antybiotyków. Dzięki warzywom i owocom, wyposażonym w całą armię pożytecznych składników, każdego dnia wzmacniamy odporność.

            Chcemy cieszyć się zdrowiem i energią, która pochodzi od natury. Ale ponieważ nie żyjemy tylko dla siebie - zachęcamy Cię abyś razem z nami budował swoje zdrowie. Tylko wtedy życie ma sens i tylko wtedy radość jest pełna, gdy można ją dzielić z drugim człowiekiem. Chcemy Ci pomóc, wesprzeć Cię w tej niełatwej ale jakże owocnej drodze do zdrowia.

              Wiemy jak trudno znaleźć naturalne, ekologiczne warzywa i owoce, w których nie ma chemicznych, chorobotwórczych środków uprawy roślin, pestycydów, nawozów. Ekologicznych rolników jest stosunkowo niewielu w porównaniu do konwencjonalnych. Dlatego naszym celem jest wspieranie ich aby zobaczyli, że ich wysiłek ma sens i aby chcieli produkować dla nas więcej dobrej żywności.

              W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy naturalnego pożywienia, które doda nam zdrowia, energii i siły do radzenia sobie nie tylko z chorobami ale i z wyzwaniami jakie stawia przed nami świat.